Copy

Lidé, kteří se narodili v hvězdném znamení Lva, jsou jedineční, úspěšní a mají pozitivní postoj k životu. Lvi jsou silní, emocionální a milující, ale současně odvážní, odhodlaní a velkorysí. Budete mile překvapeni tím jak moc to sedí.

Teď se podíváme, jakých 9 ryzích vlastností dělá Lva Lvem.

 1. Nikdy se s nimi nenudíte
  Lvi vědí, jak trávit svůj čas opravdu zajímavým způsobem. Neexistuje žádný smutný nebo znuděný člověk v okolí Lva. Lev totiž dělá vždycky všechno proto, aby společnost rozesmál.
 2. Velkorysý a laskavý
  Lvi jsou velkorysí – s jejich emocemi, pozorností, láskou a laskavostí můžete počítat. Když tohle dávají, cítí se dobře.
 3. Lev Vás bude podporovat v každé situaci, protože jeho posláním je motivovat
  Pokud jste plaší, Lev Vás podrží a zasvětí. Motivuje ostatní ke shovívavosti. Lev miluje, když je v centru pozornosti, ale umí se i stáhnout.
 4. Lev si nebude hrát s Vašimi pocity
  Jedním z nejdůležitějších rysů Lva je věrnost a stálost.
 5. Můžete se vždy spolehnout na jeho slovo
  Rodina je pro něj prioritou a nikdy ji nezradí.
 6. Lev se nebojí iniciovat, nebo vyzkoušet nové věci
  Chcete na oslavu narozenin, ale nejste si jisti? Jděte se Lvem. Chcete do kurzu malování, ale bojíte se? Opět jděte se Lvem.
 7. Lev bude za Vámi vždy stát
  Pamatujte, že Lev Vás bezpodmínečně ochrání, někdy Vás až bude považovat za jeho dítě. Je to člověk, který vždy chrání toho, koho miluje.
 8. Lvi jsou velmi pozitivní
  Lev je Slunce, které přišlo na Zemi, aby naše dny byly šťastné. Lvi mají obrovskou duchovní energii, ze které můžete čerpat.
 9. Lev je celoživotní partner
  Lvi neobouvají toulavé boty, mají vždy vážný dlouhodobý vztah založený na hlubokých citech. Nabídne Vám své srdce, duši a věrnos

Sdílejte tyhle důvody proč je Lev jedním z nejlepších znamení i s Vašimi přáteli! Určitě se jim bude také hodit! 

zdroj: bidista.com