Copy

Je vaše toaleta znovu ucpaná a voda v míse neodteká? Něco, co tam nepatří, se pravděpodobně dostalo do odtokového potrubí. Vezměte si zvon na čištění odpadu a máte po potížích. Co dělat, když nemáte zvon na čištění odpadu? Existuje jednoduché řešení, které vám pomůže. Za krátkou dobu si budete moci užívat krásně čistou toaletu.

Ruce v záchodě

Někdy se může stát, že se umyje jejich záchod. Přebytečný toaletní papír může účinně a spolehlivě zastavit odtok. Pokud nemáte po ruce zvonek, máme perfektní způsob, jak tento problém vyřešit.

Nepodceňujte ucpanou toaletu

Pokud máte ucpanou toaletu, nastává ten okamžik. Za žádných okolností ji nepodceňujte a situaci vyřešte včas. Nikdy nevíte, kdy to budete vy nebo někdo jiný potřebovat v koupelně. Určitě si dokážete představit, že by to nebyl moc příjemný pohled do mísy, nemluvě o vůni, která by se postupně šířila vaším domovem.

Pokud se vám něco takového stane a nemáte u sebe zvon, zkuste tuto osvědčenou metodu. Budete ohromeni tím, jak je to jednoduché a efektivní. K tomu je potřeba pouze jedna věc, a to je běžný mycí prostředek na mytí nádobí.

Prací prostředek a horká voda

Do záchodové mísy nalijte asi půl sklenice saponátu. Fór je ten, že tato kapalina má vyšší hustotu než voda, takže klesá. Nechte prací prostředek v misce asi 20 minut. Po uplynutí této doby nalijte do mísy horkou vodu. V tu chvíli začíná reakce, která důmyslně čistí odpad. Je to snadné, levné a rychlé. Pokud je v misce příliš mnoho vody pro přidání horké vody, nechte prací prostředek déle fungovat. Záchod se po chvíli čistí.