Copy

Toužíte po běloskvoucím prádle, jehož sněhobílá barva vydrží po mnoho dní? Pokud ano, pak si musíte přečíst náš dnešní článek, který Vám představí naprosto geniální triky. Výsledek Vás mile překvapí a praní s tímto trikem si zamilujete.

Uvidíte, že na toto praní nedáte dopustit a geniální výsledky, které Vás skutečně mile překvapí, si zamilujete ihned po první praní bílého prádla.

Tipy na bělení prádla

  1. Směs šťávy ze 3 citrónů, 80 g pracího prášku, 1 PL soli a 2 litrů vody, Vás dokonale zbaví starých skvrn. Stačí, když prádlo do směsi na hodinu namočíte a poté normálně vyperete.
  2. Límce bývají vždycky problém. Zasypte proto bílý límec jedlou sodou a poté přejeďte límec citronem překrojeným napůl. Po 15 minutách opláchněte teplou vodou.
  3. Šťáva ze 2 citronů a litr vody. To je geniální směs, která je dokonalá pro bílá prostěradla a povlečení. Namočte na 40 minut a poté vyperte.

4. 50 ml prostředku na nádobí, 50 ml peroxidu vodíku a 2 litry vody. Pokud ponoříte na 30 minut jemné tkaniny do této směsi, bude jako nové. Poté stačí vše opláchnout teplou vodou.

5. Spáleniny od žehličky odstraníte 1 lžičkou bělidla na sklenici vody

6. U některých věcí je vhodné před vypráním použít máchání.

Sdílejte tyhle jednoduché triky na bělení prádla i s Vašimi přáteli. Určitě se jim budou také hodit! 

zdroj: ok.ru