Copy

Každému z nás se někdy, alespoň jednou v životě stane věc, které s čistým srdcem můžeme v klidu říkat bordel v kuchyni. Zašpiněné veškeré nádobí, zaneřáděná trouba, poprskaný sporák, fleky v mikrovlnné troubě a tak dále. Stane se to prostě každému. Narychlo vaříte a nestíháte to po sobě mýt. Ovšem všichni víme, co se stane s nečistotami v kuchyni, když je okamžitě neumyjeme, ale nějakou dobu je tam ponecháme. Zaschnou. A potom je o to těžší, se jich zbavit.

Jak si ho vytvořit

Na tento skvělý kuchyňský super čistič na nádobí a veškeré kuchyňské spotřebiče stačí mít pouze dvě ingredience. Tyto dvě ingredience máme zajisté všichni doma, a pokud ne, dají se velmi snadno, rychle a za malou částku pořídit. Pouhé dvě ingredience, které nám postačí na výrobu něčeho úžasného, co nám z naší zašpiněné kuchyně udělá opět království.

  • Jedlá soda
  • Peroxid vodíku

Tak to vidíte sami, tyto dvě ingredience jsou zaručeně vždy po ruce. Dejte jednu čtvrtinu sody do misky a přidejte k ní dostatečné množství peroxidu, aby se byla schopna mícháním vytvořit pasta. Touto vzniklou hmotou potřete pomocí houby všechna postižená místa ve vaší kuchyni. Vyčkejte pár sekund, pro jistotu možná minutku nebo dvě. A důkladně vše omyjte a otřete do sucha.

Naprosto úžasné

A to je vše. Celý několikasekundový zázrak, který jste si zvládli vytvořit sami doma, bez potřeby jakýchkoli zvláštností. Není to žádná věda a zvládne to každý. Co je ovšem ale hlavní je to, že to funguje a dokáže vám to důkladně vyčistit cokoli je ve vaší kuchyni zaneřáděné. Sporák, trouba, pánve z nerezové oceli, bílé kliky dveří chladničky, celou lednici, kachličky, podlahu, veškeré nádobí, mixéry, struhadla, škrabky, mikrovlnné trouby, stůl, židle i vaši myčku či drtičku odpadu. Skutečně! To vše tento přípravek z pouhých dvou ingrediencí dokáže.