Copy

Na stěnách kuchyně, na stěnách obývacího pokoje, na stěnách dětského pokoje. Na jakékoliv stěně můžete docílit vzhledu, který se Vám líbí a který je tak trochu netradiční. Tento cíl lze realizovat jednoduchými způsoby, které jste doposud neznali.

Podívejte se do naší galerie a nechte se inspirovat. Který vzhled vyberete pro Váš domov?

  1. Pomocí projektoru si jistá Američanka namalovala vlastnoručně na zeď první stránku ze své oblíbené knihy Harry Potter. 

2. Válcované stěny jsou stále módnější. Tento typ vzorku je levné řešení a nevyžaduje žádné zvláštní úsilí. Můžeme si vybrat šablony pro tisk dle našeho vkusu. Můžeme si vybrat jakýkoli abstraktní vzorek, květinovou nebo zvířecí podobu a zabere to jen málo času.

3. Další super nápad! Na stěně našeho pokoje dokážeme udělat skvělý obraz! K tomu budeme potřebovat vzorovaný sprchový závěs. Jako první krok udělejte dřevěný rám správné velikosti a pak upevněte závěs do rámu. Fantastická dekorace na zdi je vyrobena.

4. Dekorace stěn je možná i s lepicí páskou. Je to velmi jednoduché a snadné. Zdá se, že to je banální věc, ale ve finále je na tom něco velmi zvláštního, zvláště když používáme vysoce kvalitní lepící pásku k vytvoření vzorku. Můžeme udělat jakýkoli vzor.

5. Zde je další skvělý nápad: pomocí nití příze a hřebíků můžeme udělat různé dekorace na stěnách do dětského pokoje. Zatlučte několik hřebíků do zdi a pak je spojte několika vlákny. Můžete zavěsit obrázky nebo vytvořit vzory výtvarného umění.

6. Dalším nápadem je stěna zdobená akvarelem. Nejprve namalujte stěnu na libovolnou barvu dle Vašeho výběru a pak namalujte jakýkoli vzorek akvarelem.

Sdílejte tyhle kreativní nápady na vyzdobení zdí v domácnosti i s Vašimi přáteli! Určitě se jim budou také líbit! 

zdroj ketkes.com