Copy

od Pavla P.

Trápí vás plíseň, která se neustále objevuje na parapetu? Bojujete s ní, ale stále nedocházíte k pozitivnímu výsledku? Plíseň se objevuje stále a stále? Máme pro vás senzační řešení, které stoprocentně zabírá. Použijte jednoduchou metodu a váš parapet se nadobro plísně zbaví. Stačí nasypat trochu jedlé sody, setřít a je po problému.

Nacházíme se v období, kdy chlad a vlhkost kralují našemu prostředí. V mnoha domácnostech se díky tomu objevuje na parapetu plíseň, která rozhodně nepůsobí dobře. Z toho důvodu je dobré se takové plísně zbavit. Pokud nevíte jak, pomůže vám metoda, ke které nebudete potřebovat žádné drahé produkty napuštěné chemií. Bohatě vám bude stačit magický prášek zvaný jedlá soda, který má většina z vás doma. Pokud ne, není problém si ji koupit. Stojí pár korun a prodávají ji téměř všude.

K efektivnímu a rychlému odstranění plísně vám pomůže jedlá soda. Stačí když sáček tohoto prášku nasypete na inkriminované místo a zalijete ho trochou octa. Na místě se objeví pěna, což znamená, že dochází k žádoucí chemické reakci. V tu chvíli postačí vzít kartáček nebo utěrku a místo začít důkladně čistit. Plíseň postupně zmizí a pak už jen stačí pomocí papírové utěrky místo setřít a dočistit vlhkým hadříkem. V případě neúspěchu, opakujte proces znovu.

Proti plísni je to úžasný nástroj, nicméně vždy je lepší plísni předcházet. Udržujte přijatelnou vlhkost v interiéru, nainstalujte si kvalitní okna a pravidelně utírejte nahromaděnou vodu. Budete-li v tomto směru zodpovědní, plísně se vám vyhne obloukem.

Zdroj.prosvet