Copy

Tiež vás nebaví stále upratovať? Zjednodušte si prácu vďaka našim skvelým tipom, ako so špinou v domácnosti zatočiť.

Uvidíte, že zvládnete podstatne rýchlejšie a výsledky sú brilantné a dokonalé. Prečítajte si náš praktický zoznam a pustite sa do inej techniky upratovania ešte dnes.

Vďaka nášmu dnešnému článku tak akékoľvek upratovanie a čistenie zvládnete za pár minút, zbavíte domácnosť baktérií a ešte ušetríte hromadu peňazí.

Tipy:

  1. Aby bol poškriabaný drevený stôl ako nový, zmiešajte pol pohára octu s rovnakým množstvom olivového oleja. Potom namočte handru do zmesi a zapracujte do dreva. Škrabance zmiznú. Povrch stola vyzerá ako nový.
  2. Na bielenie vankúšov zmiešajte pohár pracieho prášku s pohárom umývacieho prostriedku na riad, pohár bielidlá, pol šálky bóraxu (tetraboritan sodný) a nalejte zmes do veľmi horúcej, ale nie vriacej vody. Obliečky na vankúše vyperte v tomto roztoku, opláchnite a vysušte. Budú snehovo biele.
  3. Kuchynské skrine sa často zašpinia a viažu na seba nečistoty. Zmiešajte preto 1 polievkovú lyžicu s 2 lyžičkami oleja a jednou lyžičkou sódy bikarbóny Znečistené miesta vyčistite starou kefkou alebo handričkou, na ktorý nanesiete zmes.
  4. Pomocou kefky a malého množstva číreho alkoholu vyčistíte zašlú sedačku.
  5. Do uzatvárateľného vrecka nalejte 1,5 šálky octu. Pridajte pohár čistiaceho prostriedku na riad. Pretrepte a uzavrite do vrecka liatinovú panvicu, ktorú chcete vyčistiť.

Perfektné, čo myslíte?

Ktorý máte zaužívaný?

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové recepty každý deň.

Zdieľajte tento recept, Vaši priatelia si ho určite zamilujú!

zdroj:  vkurselife.com