Copy

Pravděpodobně jste hodně slyšeli o léčivých účincích česneku. Ale možná o něm ještě nevíte. Úklid našeho domu nám obecně zabere spoustu času. Většina bakterií se nachází v koupelně a na toaletě. K čištění toalet často používáme silné chemikálie, které mohou být škodlivé pro naše zdraví a také mohou zatěžovat životní prostředí. Přímo pod nosem máme nejlepší přírodní dezinfekční prostředek. Je to česnek!

Jediné, co musíte udělat, je dát stroužky česneku do záchodu na noc a ráno je opláchnout. Tento postup opakujte nejméně dvakrát týdně, abyste zajistili dokonalou dezinfekci. Vždy, když toaleta není používána, vždy je tam  vložte. Další možností je výroba česnekového čaje.

Jak na to ?

V hrnci zahřejte šálek vody a když začne vařit, vložte do něj 3 stroužky stroužky česneku. Vypněte sporák, přikryjte víkem a nechte ho vyluhovat po dobu 15 minut. Po této době nalijte česnekový čaj na záchod. Znovu je vhodné to udělat na noc. Tyto dva postupy jsou nejlepším přirozeným způsobem, jak se zbavit bakterií a udržet toaletu čistou i bez chemikálií! Česnek čaj také čistí všechny žluté usazeniny. Není to skvělé?