Copy

Jak vyčistit vaši koupelnu?

Koupelna patří mezi nejhorší místnosti v domě na úklid. To právě proto, že se koupelna používá každý den a nedá se jí vyhnout. Ode dneška se jí však nemusíte bát, protože vám pomůžeme zrovna tu vaši vyčistit, a to i bez zbytečných průpovídek.

WC štětka

Potom, co vyčistíte vaši záchodovou desku, musíte položit štětku mezi keramickou část a prkénko na sezení. Nyní nastříkejte na záchodovou štětku dezinfekční prostředek. Můžete použít také alkohol. Nyní nechejte působit asi tak 10 minut.

Dezinfekce vařící vodou

K tomuto kroku je potřeba vypláchnout záchodovou štětku teplou vodou a následně ji vysušit. Potom zopakujte celý proces ještě jednou. Pamatujte však, že byste nikdy neměly nechat mokrou štětku v držáku.

Zubní kartáček

Sliny, krev a bakterie. Tohle všechno každý den infikuje váš zubní kartáček. Proto první věcí, kterou byste měly ve vaší koupelně důkladně vyčistit by měl být právě zubní kartáček. Nejlepší cestou, jak jej vyčistit, je ponořit ho do octa na 30 min, a to každý den. Tímto způsobem efektivně odstraníte bakterie z vašeho kartáčku.

Houba

Kdyby jste jen tušily, jak je vaše mycí houba kontaminovaná bakteriemi, byyi by jste opravdu šokované! Ocet je ideální způsob, jak zbavit vaši houbu bakterií. Ponořte ji tedy do mísy s octem alespoň na hodinu a potom ji v umyvadle vyperte s mýdlovou vodou.

Žiletka

Po delším čase váš holicí strojek začne ve svém těle hromadit kupu artefaktů počínaje bakteriemi, odumřelou kůží, vlasy a chloupky. Je toho opravdu docela dost. Co potřebujete udělat, když chcete mít váš holicí strojek čistý a nadále jej používat? Praktikujte jedinou věc. Před každým použitím ho postříkejte alkoholem!