Copy

Domov sladký domov! Čas od času se všichni potýkají s otázkou – jak ozvláštnit svůj domov při nízkém rozpočtu? Nejnovější trendy v domácí výzdobě mohou nabídnout některé užitečné odpovědi na tuto otázku. Skvělou zprávou je, že nemusíte být milionářem s diplomem v interiérovém designu, aby Váš domov vypadal jedinečně a živě!

Dnes Vám představujeme řadu přístupů k interiérovým dekoracím, které dodají punc jedinečnosti Vašemu domovu a přitom Vás nebudou stát téměř nic!

Oprašte své staré kolo

Skvělý nápad na podkrovní dekoraci, která se skvěle hodí i do ložnice pro teenagery a téměř do jakékoli jiné místnosti v domě za předpokladu, že jsou obyvatelé mladí (nebo alespoň mladí v srdci) a mají lásku k rychlosti a aktivní rekreaci.

Přineste les do Vašeho domova

Během uplynulého desetiletí se příroda stala jednou z ústředních témat v interiérovém designu. Při použití přírody jako ozdobných předmětů mohou být malované větve a segmenty kmene stromu nejen krásné, ale i funkční. Jen popřemýšlejte o mnoha možnostech!

Dodejte starým skleněným nádobám trochu toho života

Každá domácnost má tendenci akumulovat přebytečné sklo. Skoro se zdá, že tyto nevyužité sklenice různých tvarů a velikostí se samy rozmnožují a hromadí se na Vašich regálech. No, teď můžete dát těmhle ošklivým hordám skla šanci stát se plnohodnotnými prvky Vaší dekorace! Použijte svou fantazii k přeměně skromných skleněných džbánků na vázy, svícny, květináče, nástěnné dekorace a mnoho dalších stylových prvků interiérového designu.

Žebřík do nebe

Dokonce i starý dřevěný žebřík se může stát dokonalým designérským prvkem Vašeho domu. Může se stát věšákem, držákem na ručníky, policí, stojanem, nebo dokonce židlí.

Využijte opět svůj užitečný starý kufr

I jednoduchý kufr se může ukázat jako naprosto neocenitelný pro dokončení interiérů různých typů od Art Deco po skandinávský minimalismus. Vyčištěné a upravené staré kufry lze přeměnit na konferenční stolky, stojany na časopisy či užitečné boxy. Kufry jsou ideální pro umělecké experimenty – můžete je namalovat různými barvami, pokrýt je vrstvami dekorativního papíru, nebo je nechat zkrátka takové, jaké už jsou. Využijte svou představivost! Určitě přijdete s krásnými, funkčními a vysoce kreativními nápady.

Voskovky a rozbitý květináč – pro toto umělecké dílo nepotřebujete nic víc!