Copy

Bublinková fólie je skutečný zázrak
Jakmile přijde chladná zima, často začneme mít problémy ráno vstávat z postele. Je to stále tma, a co je důležitější, dům je velmi chladný! Běh z teplé postele do sprchy nebo do kávovaru je skutečným mučením, a než ohřívače vykonají svou práci, je to dobrý čas. Obzvláště malá okna v koupelně nebo na toaletě vás mohou ráno v Antarktidě cítit jako doma.

Možná si jen obléknete župan během sprchy? Ne, existuje lepší řešení!

Chlad

Okno v koupelně může způsobit, že se do vašeho domu dostane hodně studeného vzduchu; to samé platí pro záludné toaletní okno. Jednostranně zasklená okna jsou obzvláště odpovědná za ledový vzduch ve vaší domácnosti, ale i když máte okna s dvojitým zasklením, může být váš domov ještě chladný. Věděli jste, že existuje jednoduchý způsob, jak izolovat okna, aniž byste utráceli jmění? Možná už toto řešení vlastníte!

Bublinková fólie

Vše, co potřebujete k izolaci, je bublinková fólie a trochu vody. Odřízněte kousek bubliny zabalte velikost okna, které chcete utěsnit. Pomocí postřikové láhve postříkejte trochu vody na stranu filmu, na kterém jsou umístěny bubliny, stejně jako na okno. Poté zatlačte bublinkovou fólii mokrou stranou proti oknu a je připraven! Těsnění bylo dokončeno! Za pár vteřin se bublinkový obal lepí a zůstane na místě po celou zimu. Na jaře, když se znovu zahřeje, stačí ji sundat. Perfektní, že? Bez vysokých nákladů to trvá několik sekund, a co je nejdůležitější, efekt se projeví příští ráno! Tímto způsobem bude mnohem snazší vstát z postele a ráno už nebude doma zima.