Copy

Interiérové dekorace nemusí být vždy drahé. S kreativním přístupem lze některé originální ozdoby vyrobit i z toho, co mnozí považují za odpadky. Důkazem jsou velkolepé předměty, které přitahují pozornost lidí kolem. Budete překvapeni! Dekorace jsou vyráběny z materiálu, který máte určitě doma. Jde o úplně obyčejné pěnové tácky.

Přečtěte si náš geniální článek a vytvořte i svou famózní ozdobu. Uvidíte, že toto tvoření si zamiluje celá Vaše rodina.

Postup

  1. Pomocí nastříhaných kousků tohoto pěnového podtácku vytvoříte originální dekor na jakékoliv krabici, či šperkovnici. Můžete použít i barvy a dobarvit podle svých představ. Stačí kousky přilepit na povrch a nabarvit.

2. Z obyčejného kusu lepenky, nastříhaných kousků podtácků, lepidla a barvy vytvoříte fenomenální rámeček.

3. Můžete si stejným způsobem dokonce vytvořit i tématické rámečky. Zimní třeba pomocí vystříhaných hvězdiček.

4. Vystříhané šablonky hvězdiček, vloček a domečků, které nalepíte na polystyrenovou baňku a nabarvíte barvou, stačí k tomu, abyste dostali originální vánoční ozdobu.

5. Můžete vyrobit i velikonoční ozdoby. Upevněte vajíčko na plastové víčko od větší láhve, natřete barvou a nalepte na něj kousky pěnového podtácku. Natřete barvou a dozdobte.

Sdílejte tenhle kreativní nápad na moc pěknou dekoraci do Vaší domácnosti i s přáteli! Určitě se jim bude také moc líbit! 

zdroj: retete-usoare.info